9 דרכים להפתיע מישהו בטיול

שתפו ע"י:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
תוכן העניינים

9 דרכים להפתיע מישהו בטיול

יקירכם הולך להיות מוגזם על חופשת ההפתעה שתכננתם רק עבורם, אבל איך חושפים את ההפתעה? למרבה המזל, יש המון דרכים שבהן אתה יכול להפתיע מישהו בטיול ולהפוך את החשיפה לייחודית עבורו! במאמר זה, נפרט את הדרכים הטובות, הקלות והיצירתיות ביותר לתת לבן הזוג, להורה, לילדים או לחבר שלך את הטיול של חייך. למה אתה מחכה? המשיכו לקרוא כי יש לנו טיול לחשוף!

חידה

פאזל של היעד שלך הוא דרך מהנה להפתיע ילדים או מבוגרים. כל שעליך לעשות הוא להזמין פאזל מותאם אישית באינטרנט הכולל תמונה של לאן אתה הולך, או הכן משלך על ידי הדפסת תמונה, הדבקה על פיסת קרטון וחיתוך לחתיכות. עטפו את הפאזל, תנו אותו לאהובכם, וצפו איך הם חושפים לאט לאן הם הולכים.

הזמינו פאזלים מותאמים אישית דרך אתרים כמו Shutterfly וקולאז'.

שקול להוסיף הודעה לתמונת הפאזל שלך כמו "הפתעה! אתה נוסע להוואי!" או "יום הולדת שמח! מיקי מחכה לך!"
אם הפאזל מגיע בקופסה עם תמונת הפאזל עליה, הכניסו אותו לקופסה ריקה או בשקית, כך שאהובכם לא יידע מה הם חושפים עד שהפאזל יושלם.

איך לטייל מסביב לעולם

ציד אוצרות

תן לילדים בכל הגילאים לחשוף רמזים ולחפש את המתנה האולטימטיבית שלהם. ציד אוצרות או נבלות הוא דרך מצוינת לבדר את יקיריהם הצעירים והמבוגרים! בנוסף, המשחק גורר את הציפייה. הגדר את הציד על ידי פיזור רמזים ברחבי הבית, כאשר כל רמז מוביל לרמז הבא.

עצב את הרמזים שלך סביב היעד. לדוגמה, אם הם הולכים לים, הסתירו רמזים ליד זוג סנדלים, מתחת לארטיקים במקפיא או ליד הבריכה.
תן לרמז האחרון את הכרטיס שלהם או הודעה שאומרת משהו כמו, "אתה הולך לדיסני וורלד!"

שמור על הרמזים המתאימים לגיל. אם החופשה מיועדת לילד צעיר יותר, עזרו לו לקרוא את הרמזים או השתמשו בתמונות כדי לתאר היכן נמצא הרמז הבא.

חידה יומית

שמור על מוח סקרן לנחש עם רמזים לקראת עזיבתם. תן לאהובך לדעת שתכננת משהו גדול על ידי מתן חידה כל יום לפתור. עשו זאת שבוע או חודש לפני הטיול, תנו להם מספיק זמן לנסות ולנחש מה יש לכם בשרוול.
כתוב את החידות על פתקים כדי להדביק אותם באקראי ברחבי הבית כדי שימצאו.

שלח להם רמז באמצע היום כדי להרים את מצבם.

הפוך את החידות לקלות או קשות ככל שתרצה; רק זכור את הגיל של יקירך.
אחד מרמזי החידה שלך עשוי להיות, "אני מודד זמן, אני בונה טירות, ואני קטן מספיק כדי להיכנס לכפית. מה אני?"

קוד QR

צור סרטון החושף את הטיול שאהובך צריך לסרוק. האם יקירכם מתמצא בטכנולוגיה? עצב קוד QR במיוחד עבורם כדי לתת להם את הפתעת החיים. כל שעליך לעשות הוא להקליט את עצמך חושף את הטיול ולקשר את הסרטון לקוד QR. הדפיסו והדביקו את הקוד בכרטיס יום הולדת או שלח להם צילום מסך באמצעות טקסט.

צור קוד QR בקלות באתר כמו QR Code Generator, QRCode Monkey, או beconstac.

אם אתה לא רוצה לעשות סרטון בעצמך, אין בעיה! קשר את קוד ה-QR לחוברת טיולים או סרט תיעודי המציג את היעד.

איך לתכנן טיול

קופסה בקופסה בקופסה

הסתר את הכרטיסים באריזה אינסופית כדי לגרום לילדים ומבוגרים להיות סקרנים. האם אי פעם קיבלת את המתנה הקטנה ביותר בקופסה הגדולה ביותר? ובכן, הרעיון הזה עובד בצורה דומה!

מצא 5 קופסאות או יותר שמתאימות אחת לשנייה. הניחו את הכרטיסים לטיול בתוך הקופסה הקטנה ביותר. לאחר מכן, עטפו כל קופסה בנפרד, הנח קופסה עטופה בתוך קופסה אחרת לפני שעוטפים את הקופסה החיצונית. יקירכם יצטרך לעבוד קשה כדי למצוא את המתנה שלו!

אין קופסאות, אין בעיה! נסה את אותו רעיון אבל השתמש בגדלים שונים של מעטפות במקום זאת.

הסתר את הכרטיס במתנה אחרת

הנמיך ציפיות על ידי הצבת מיקום הטיול במתנה ארצית. בין אם אתה מקווה להפתיע ילד או מבוגר, רעיון הגילוי הזה יטעה כמעט כל אחד! כשאתה מגיש לאהובך את המתנה הקטנה שלו (חולצת טריקו, ספר, קופסת שוקולדים וכו'), מצא תירוץ כמו, "אני מצטער שזה לא משהו יותר. העניינים היו צמודים השנה".

לאחר מכן, צפו בזמן שהם פותחים את החבילה כדי לראות דבר אחד. אם הם לא חופרים לעומק, ציין בשובבות, "האם אתה בטוח שזה כל מה שיש שם?"
הנח את הכרטיס בקפל של פריט לבוש, כך שהם יצטרכו לפרוש את הפריט כדי למצוא אותו. חלק חשוב ב-9 דרכים להפתיע מישהו בטיול.

החלק את הכרטיס בין דפי ספר לעזרה עצמית.
הדביקו את הכרטיס על הצד התחתון של קופסת שוקולדים.

כתוב הודעה על עוגה החלק האהוב ב9 דרכים להפתיע מישהו בטיול.

חשפו את ההפתעה הגדולה כאשר יקירכם מכבה את הנרות שלו. אחד החלקים הטובים ביותר בימי הולדת הוא העוגה. האהוב שלך בטוח יודע שתהיה לו עוגה, אבל הוא לא יצפה להודעה מיוחדת שנכתבה עליה! השתמש בג'ל זילוף כדי לכתוב את ההודעה בעצמך או בקש מהמאפייה לעשות זאת.

הנה כמה רעיונות להודעות:

  • "יום הולדת שמח, אבי! נ.ב. אתה נוסע ללונדון!"
  • "ארזו את המזוודות! מגדל אייפל מחכה!"
  • שקול לעצב את העוגה סביב היעד, גם אם זה לא מתאים לנושא המסיבה.

איך להכין יומן טיולים

בקש עזרה מחבר או בן משפחה

מלא עוד אדם אהוב כדי להפוך את החשיפה למיוחדת. אם אתם מתכננים טיול רב-דורי או קבוצתי בהפתעה, בקש מבן משפחה או חבר להתקשר לאהובך או להתייצב בדלת שלו. הם כל כך יופתעו מהשיחה או הביקור הפתאומיים שהם לא יראו את החשיפה הגדולה מגיעה!

נסה לערב את הסלבריטאי האהוב או המשפיע על יקירך באמצעות Cameo (שירות וידאו מותאם אישית). כל שעליך לעשות הוא לשלם לסלבריטאי או למשפיען באמצעות השירות, ולבקש מהם לחשוף את הטיול בהודעה שלהם.

מתנה חיונית לטיול

מזוודות, דרכונים או ציוד שנורקל יכולים לעזור לחשוף את ההפתעה הגדולה שלך. במקום לתת לאהובך במתנה את כרטיס הנסיעה שלו במעטפה, בחר במשהו קצת יותר יצירתי. מה הם יצטרכו בטיול הזה? פתיחת מתנה של משקפי שחייה אקראיים בוודאי תבלבל אותם, מה שהופך את הגילוי הגדול מדוע הם זקוקים להם להרבה יותר מרגש.

נסו לרכז סדרה של פריטים לטיול בנפרד, אך רשמו במתנה הסופית הערה כיצד הם יצטרכו הכל לחופשה הקרובה.

עברו לדף הבית: נופש בחול.

קחו את הביטוח המושלם ותהיו רגועים

מלאו את הטופס ונחזור עם הצעה ביטוח נסיעות לחול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *